نقشه راه (Road Map)
دانشجویان مجموعه دانش بنیان زند تریدرز

عرض خیر مقدم به شما دانش پژوه گرامی که مؤسسه دانش بنیان زندتریدرز را برای دستیابی به هدف معامله گری حرفه ای در بازارهای مالی انتخاب کرده اید؛ داریم. در ادامه اطلاعات جامعی در خصوص نحوه ی آموزش و پشتیبانی مجموعه زندتریدرز از شما دانش پژوه گرامی ارائه خواهد شد که می تواند به عنوان نقشه ی راهی برای شما به سمت تریدر حرفه ای شدن در بازارهای مالی باشد.

1
گام اول
Steps01
گام اول

شما دانش پژوه گرامی پس از احراز هویت ، به محض ثبت نام در دوره ی جامع آموزش ولوم تریدینگ به ویدئوهای آموزشی دسترسی خواهید داشت ، که شامل 90 ساعت آموزش ولوم تریدینگ (شامل 14 فصل و 93 قسمت) و 30 ساعت آموزش اقتصاد کلان ( مارکت سنتیمنت 11 قسمت و فاندامنتال حرفه ای 16 قسمت ) می باشد. در نظر داشته باشید مجموعه ی زندتریدرز گارانتی مادام العمر آپدیت های ویدئو های آموزشی را در دسترس شما قرار خواهد داد.

گام دوم
2
Steps02
گام دوم

همزمان با دسترسی به ویدئوهای آموزشی ، در کمتر از یک ساعت ، پروسه پشتیبانی آغاز خواهد شد. بستر پشتیبانی مجموعه ی زند تریدرز در فضای تلگرام همراه با 10 پشتیبان آموزشی ، تحلیلی و نرم افزاری از ساعت 10 صبح تا 11 شب ( به وقت تهران) به مدت 225 روز از زمان ثبت نام می باشد. شما می توانید سؤالات خود را در خصوص نرم افزار ، تکنیک ولوم تریدینگ و تحلیل فاندامنتال در گروه های تعاملی که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت ، پرسیده و در کمتر از 3 دقیقه پاسخ خود را توسط پشتیبانان آنلاین دریافت خواهید کرد.

3
گام سوم
Steps03
گام سوم

حدود 70 روز پس از ثبت نام و شروع پشتیبانی ، دانش پژوه با تمامی اجزاء سیستم معاملاتی اوردرفلو(اردرفلو) اعم از نرم افزارها و استراتژی مختص به هر اینسترومنت آشنا شده و آماده ی 6 جلسه ی گروهی 2 الی 4 ساعته رفع اشکال به صورت لایو (زنده) با استاد زند خواهند شد. دانش پژوهان گرامی قبل از شروع جلسات رفع اشکال سؤالات خود را در فضایی مجزا مطرح کرده و استاد زند عزیز به سؤالات دانش پژوهان به ترتیب پاسخ خواهند داد.

گام چهارم
4
Steps04
گام چهارم

دانش پژوهان گرامی پس از جلسات رفع اشکال وارد گروه های تعاملی Pre-Advance خواهند شد تا در حساب دمو به مانند خلبانی که هنوز آمادگی پرواز واقعی را ندارد به مدت سه ماه (90 روز) به صورت آزمایشی (Simulate) به فعالیت بپردازند.

5
گام پنجم
Steps05
گام پنجم

در این مدت تمامی جزئیات حساب تریدر توسط مدیر آموزش و اسیستنت ها بررسی خواهد شد. گفتنی است که این گروه دارای زیر شاخه های زیر می باشد:
1- ایندکس ها (Index) شامل S&P500(ES) : ، Nazdaq(NQ) ، Dow-Jones(YM)
2- Fx شامل: شش ارز ماژور (دلار ، یورو ، پوند ، دلار کانادا ،ین ژاپن ، دلار استرالیا)
3- کومودیتی ها ( Commodity) شامل : نفت ، طلا ، گندم و مس ، نقره ، ذرت ، الوار

گام ششم
6
Steps06
گام ششم

دانشجویان پس از انتخاب اینسترومنت تخصصی به وسیله ی مشاوره با مدیر آموزش وارد گروه پری ادونس و در زیر شاخه ی اینسترومنت تخصصی خود خواهند شد و در حساب دمو ترید را شروع خواهند کرد. در این مدت حساب دانشجویان متصل به MyFxBook شده و زیر نظر مدیر آموزش ملزم به رعایت استراتژی های آموزش دیده خواهند بود.

7
گام هفتم
Steps07
گام هفتم

ملاک ارزیابی تریدرهای گرامی ، درو داون (DrawDown) زیر 10% ، ایکوییتی بالانس (Equity Balance) به هم چسبیده ( یعنی پوزیشن بدون استاپ یا استاپ واید کرده در رزومه وجود نداشته باشد) و رشد حساب بین 5 تا 15 درصد (در این سه ماه) می باشد.

گام هشتم
8
Steps08
گام هشتم

لازم به ذکر است در طول این مدت برای بررسی حساب تریدر های گرامی جلساتی با کادر Pre-Advance برگزار خواهد شد و در این جلسات هفتگی، حساب تریدرها بررسی شده و تا پایان این مقطع ، تریدر مجوز داشتن حساب ریل را به هیچ عنوان نخواهد داشت و پس از دریافت تأییدیه ی مدیر آموزش به گام بعدی خواهد رفت .

9
گام نهم
Steps09
گام نهم

پس از تسلط کامل دانشجو به مباحث و تأیید آمادگی توسط مدیر آموزش ، تریدر حساب ریل کوچکی با مشورت مدیر آموزش افتتحاح و به گروه تعاملی ادونس(Advance) و زیرشاخه مربوطه منتقل خواهد شد تا در کنار دیگر تریدرهای ریل همان اینسترومنت تخصصی حضور داشته باشد و درگیر جریانات بازار و معامله گری شود .

گام دهم
10
Steps10
گام دهم

اما اینجا تعامل مجموعه با تریدر به پایان نمی رسد و طی جلسات هفتگی، حساب دانشجویان توسط جناب آقای زند بررسی می شود تا در صورت نیاز ، تذکرات و راهنمایی هایی به ایشان انتقال داده شود. در صورت رعایت نکردن هریک از آیتم های استراتژی اعم از چالش های تکنیکی، روانشناسی، مدیریت سرمایه و پر شدن ریسک ماهانه ، فعالیت تریدر توسط جناب زند به حساب دمو انتقال پیدا کرده تا زمانی که تریدر ریکاوری شده و آمادگی فعالیت در حساب ریل را داشته باشد. .

در نهایت مسیر معامله گری پایانی ندارد و همیشه در حال رشد و تکامل است و همواره مجموعه ی دانش بنیان زندتریدرز در این مسیر پر فراز و نشیب به عنوان پشتیبانی قدرتمند و منبعی آگاه ، سالم و مطمئن در کنار دانشجویان و معامله گران خود خواهد بود.


تیکت پشتیبانی