جشنواره تابستان
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

از نرم افزار تا آموزش همش تخفیف داره!

ZT Assistant دستیاری قدرتمند برای مدیریت ریسک و سرمایه

مقدمه
قسمت 1
قسمت 2
قسمت 3
قسمت 4
قسمت 5
قسمت 6
قسمت 7
قسمت 8
قسمت 9
قسمت 10
قسمت 11
قسمت 12
قسمت 13

معرفی ZT Assistant دستیاری قدرتمند برای مدیریت ریسک و سرمایه :

نرم افزار ZT Assistant از جدیدترین محصولات شرکت بزرگ زندتریدرز می باشد که به جهت سهولت در تریدینگ ساخته و معرفی شد. این نرم افزار دستیار معاملاتی شما در پلتفرم محبوب متاتریدر است که به واسطه رابط کاربری ساده ، قابلیت های بسیار زیاد و طراحی گرافیکی جذاب، شما را از هر دستیار معاملاتی دیگری بی نیاز خواهد کرد.

البته ویژگی های نرم افزار ZT Assistant به اینجا ختم نمی شود. این نرم افزار به مرور زمان از قابلیت های منحصربفرد دیگری نیز رونمایی خواهد کرد و قدم را از آنچه شما فکر می کنید فراتر خواهد گذاشت.

امروزه بازار فارکس از جذاب ترین بازارهای مالی به شمار می رود و علاقمندان زیادی را جذب کرده است. حضور در این بازار در صورتی که با آگاهی و همراه با آموزش بصورت علمی و تخصصی باشد علاوه بر جنبه های مثبت اقتصادی حلاوت و جذابیت بسیار ویژه ای دارد. فارکس بزرگترین بازار مالی دنیاست و بیشترین گردش مالی را در طی روز دارد.

این اقیانوس بی کران از پول امروزه در دسترس همگان قرار دارد و هر کس می تواند به اندازه ظرف خود از این اقیانوس بردارد. طبیعی است هرکس ظرف بزرگتری داشته باشد، سهم بیشتری نیز خواهد داشت.
ظرف وجودی یک معامله گر از علم،آگاهی و تجربه او شکل می گیرد. هر مقدار مطالعات و اطلاعات ما از این حوزه بیشتر باشد، حضور ما در این بازار حرفه ای تر خواهد بود. با چند سال انجام فعالیت علمی و حرفه ای، ظرف وجودی ما رفته رفته وسیع تر خواهد شد و می توانیم به اهداف و نتایج مورد نظر نزدیک و نزدیک تر شویم.

همانطور که هر شغل و حرفه ای اصول و مبانی خود را دارد، تریدینگ نیز به همین صورت است. تریدینگ بر خلاف تصور عموم مردم، حرفه ای است که نیازمند سالها آموزش و کسب تجربه است و بر اساس منطق، ریاضیات و البته احتمالات پایه ریزی شده است. اما متاسفانه امروزه دو بُعد منطق و ریاضیات حذف شده و سرکار فعالین این بازار صرفا با احتمالات است.
همانطور که تریدینگ شغلی علمی و حرفه ای است، طبیعتا ابزار های حرفه ای خود را می طلبد. برای حضور در بازاری که فعالان و بزرگان آن تا دندان مسلح به ابزار هستند بدیهی است که شما با دست خالی نمی توانید کاری از پیش ببرید. به همین علت است که شرکت زندتریدرز همواره در حال ساخت ابزارهای مورد نیاز جامعه تریدینگ بوده و هست. مجموعه زندتریدرز تا بحال اقدام به ساخت و توسعه چندین ابزار به جهت سهولت در شغل تریدینگ برای فعالین این حوزه کرده است که یکی از این ابزار ها نرم افزار ZT Assistant نام دارد که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

معرفی نرم افزار ZT Assistant

معرفی نرم افزار ZT Asistant

نرم افزار ZT Assistant از جدیدترین پروژه های شرکت زندتریدز می باشد که صفر تا صد ساخت و راه اندازی آن توسط مهندسان و برنامه نویسان نخبه ایرانی انجام گرفته است.این نرم افزار دستیار معاملاتی شما در پلتفرم محبوب متاتریدر خواهد بود و وظیفه مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه شما را بعهده خواهد داشت. وجود این نرم افزار با قابلیت های بسیار زیاد در متاتریدر شما قطعا سهولت در انجام معاملات را به دنبال خواهد داشت و تریدینگ را بسیار جذاب تر از گذشته خواهد کرد چراکه هر آنچه نیاز یک معامله گر بوده در ساخت این نرم افزار لحاظ شده است. در ادامه برخی از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار را معرفی خواهیم کرد.

سادگی در عین کارآمدی:

در ساخت این نرم افزار قدرتمند سعی بر آن بوده که رابط کاربری ساده و قابل فهمی شکل بگیرد تا کاربر بتواند به راحتی با آن ارتباط بگیرد.

سادگی در عین کارآمدی

یک نرم افزار هرچند که امکانات ویژه ای داشته باشد تا زمانیکه ظاهری ساده و قابل درک نداشته باشد مورد استقبال قرار نخواهد گرفت چراکه کاربر حین استفاده دچار مشکل خواهد شد. به لطف ظاهر شکیل و کارآمد این نرم افزار، کاربران در کمترین زمان ممکن با نرم افزار ZT Assistant ارتباط خواهند گرفت و می توانند بسهولت از آن استفاده نمایند.

پوزیشن گیری به دو صورت استاپ شناور و ثابت

با کمک این نرم افزار قادر خواهید بود به دو صورت پوزیشن گیری کنید. اول بصورت شناور که در آن نحوه مدیریت ریسک و حدضرر را در همان لحظه پوزیشن گیری مشخص خواهید کرد و سپس پوزیشن را باز خواهید کرد که برای این کار میبایست حالت(On Chart) را فعال کنید. دوم پوزیشن گیری بصورت ثابت(ATM) است. بدین صورت که نحوه مدیریت ریسک، حد ضرر و حد سود(ها) را از قبل تعیین کرده باشید و تنها با زدن کلید خرید یا فروش اقدام به پوزیشن گیری کنید.

مدیریت ریسک متغیر

در نرم افزار ZT Assistant کاربر قادر خواهد بود نحوه مدیریت ریسک را به 3 شکل انجام دهد. این 3 مورد عبارتند از مدیریت ریسک با درصد ، مدیریت ریسک با لاتیج ثابت و مدیریت ریسک با مقدار دلاری ثابت. نحوه مدیریت ریسک را می توان از پنل On Chart و ATM مشخص کنید.

مدیریت ریسک متغیر
مدیریت ریسک متغیر 2

امکان تعریف دراودان روزانه ، هفتگی و ماهانه

قابلیت تعریف دراودان یکی از کلیدی ترین ویژگی های نرم افزار ZT Assistant است. چنانچه چهارچوب و قوانین مشخصی در مدیریت سرمایه برای خود دارید و ممکن است آن را فراموش کرده و یا عمدا آن را نادیده بگیرید، ZT Assistant می تواند شما و معاملات شما را مدیریت و محدود کند. بدین صورت که به محض پر شدن سقف ریسک روزانه، هفتگی یا ماهانه شما، ZT Assistant پیغام داده و از انجام معاملات بعدی شما جلوگیری خواهد کرد.

امکان تعریف دراودان روزانه ، هفتگی و ماهانه

امکان تریل کردن حد سود و حد ضرر بصورت خودکار

در ZT Assistant این امکان وجود دارد که اردر های باز بصورت خودکار مدیریت شوند. شما می توانید از قبل تعیین کنید که مثلا هر زمان اردر اول به حد سود رسید، حدضرر مابقی اردرها تغییر کرده و جابجا شود. این قابلیت جدید تا به امروز در هیچ یک از نرم افزار های مشابه وجود نداشت و این ویژگی اثباتی بر منحصربفرد بودن ZT Assistant است.

امکان قراردادن انواع دستورات(Buy Limit,Buy Stop-Sell limit,Sell Stop) با استراتژی تعریف شده از قبل

ZT Assistant به شما اجازه خواهد داد دستورات Pending خود را قرارداده در حالیکه برای تمامی آنها از قبل استراتژی تعریف کرده باشید که این قابلیت نیز جدید بوده و مورد مشابهی در دیگر نرم افزارها نداشته است.
• ژورنال نویسی در تلگرام همراه با عکس و متن بصورت خودکار: یکی دیگر از ویژگی های اختصاصی ZT Assistant ژورنال نویسی بصورت خودکار است. کافی است تنظیمات مربوط را برای اتصال به حساب خود در تلگرام انجام دهید تا ZT Assistant بصورت خودکار بعد از انجام معامله، تمامی جزئیات معامله را حتی بصورت مصور در ژورنال تلگرام شما منتقل کنید. این فوق العاده است!

امکان قراردادن انواع دستورات

امکان تغییر تم نرم افزار

نرم افزار ZT Assistant را می توانید با توجه به سلیقه خود در دو تم تیره و روشن شخصی سازی کنید.

امکان تغییر تم نرم افزار

مواردی که عنوان شد تنها بخشی از قابلیت های نرم افزار قدرتمند ZT Assistant است. چراکه اشاره به تمامی قابلیت ها و ویژگی ها در این مطلب نمی گنجد.از این لحظه امکان استفاده از این نرم افزار در حساب های Demo برای همگان بصورت رایگان وجود خواهد داشت.
لازم به ذکر است ابزار ZT Assistant به عنوان یک دستیار هوشمند جهت مدیریت سرمایه و ریسک معاملات می باشد که به صورت انحصاری توسط شرکت معامله گران نوین زند با نام تجاری زندتریدرز در دسترس شما قرار گرفته است و این ابزار به هیچ وجه ابزار سیگنال دهی و یا ربات اتوتریدینگ(Auto Trading) نیست.
در پایان تاکید می کنیم جهت بهره برداری بهینه از این ابزار، ویدیوهای آموزشی مرتبط با این ابزار را که در سایت زندتریدرز بارگذاری شده است، مشاهده کنید.

تیکت پشتیبانی