خرید به قیمت قبل

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

تا افزایش قیمت تمامی پکیج های سایت باقی مانده است

ZT Assistant دستیاری قدرتمند برای مدیریت ریسک و سرمایه

معرفی ZT Assistant دستیاری قدرتمند برای مدیریت ریسک و سرمایه :

مدیریت ریسک شامل شناسایی، تجزیه و تحلیل و کاهش عدم اطمینان در تصمیمات معامله گری است. به زبان ساده، این فرآیند، نظارت و مقابله با ریسک های مالی مرتبط با معامله گری است. مدیریت ریسک اساساً زمانی اتفاق می‌افتد که یک تریدر به تجزیه و تحلیل برای تعیین احتمال ضرر در یک معامله و اقدام مناسب  برای رسیدن به اهداف خود در جهت تحمل ریسک می‌پردازد.

با توجه به الزام استفاده از پلتفرم های CFD برای ایرانیان ، پلتفرم های متاتریدر 4 و 5 تقریبا فراگیرترین پلتفرم های این بازار هستند. نکته ی حائز اهمیت آن است که در این پلتفرم ها هیچ گونه ابزاری برای مدیریت ریسک یک تریدر وجود ندارد. اما با توجه به اهمیت مدیریت ریسک ،  ضروریست برای جلوگیری از خطرات احتمالی عدم مدیریت ریسک، یک دستیار هوشمند در کنار یک تریدر حضور داشته باشد.

دپارتمان زند تکنولوژی ، یک دستیار قدرتمند مدیریت سرمایه با امکانات بیشتر و با کیفیت تر از ابزارهای مشابه را تولید و به بهره برداری رسانده است. نکته ی حائز اهمیت درخصوص ساخت این دستیار قدرمند آن است که این ابزار توسط تعداد زیادی از تریدرهای حرفه ای مورد آزمایش قرار گرفته و در تست های لایو بازار به خوبی توانسته از سرمایه ی یک تریدر محافظت نماید.

 

از جمله امکانات این ابزار می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1- ظاهر ساده و کاربرپسند

ظاهر ساده و کاربرپسند

2- ورود به صورت تک پوزیشن و چند پوزیشن با استاپ ثابت

مدیریت ریسک به صورت درصدی از بالانس ، فیکس لات یا پول ثابت

3- تعریف دو استراتژی مجزا برای مدیریت ریسک (استاتیک و داینامیک) :

حالت استاتیک در درون تنظیمات برنامه انجام میشود و حالت داینامیک برروی چارت

4- تعریف استراتژی برای هر کانترکت به صورت مجزا  :

 

  • تعریف اندازه استاپ به صورت مجزا برای هر کانترکت
  • تعریف تریل کردن استاپ به صورت مجزا برای هر کانترکت
  • تعریف ریسک به ریوارد به صورت مجزا  برای هر کانترکت
  • تعریف مدیریت ریسک (در حالت استاتیک) به صورت مجزا  برای هر کانترکت

5- امکان ورود تک کانترکت و چند کانترکت با استاپ شناور

6- امکان تعریف DRAWDOWN روزانه، هفتگی ، ماهانه:

نکته ی حائزاهمیت در خصوص این قابلیت آن است که به محض اینکه دراوداون تریدر به عدد تعیین شده برسد ، ابزار به صورت اتوماتیک تریدر را از انجام معامله و یا معاملات بعدی منع می کند و حتی اگر معامله ی فعالی در لحظه ی پر شدن دراوداون داشته باشد ، ابزار به صورت خودکار تمام معاملات فعال تریدر را می بندد. این قابلیت ، تریدر را از انجام هرگونه رفتار اشتباه در زمان پر شدن حد ضرر روزانه ، هفتگی و ماهانه ایمن نگه می دارد.

ZT Assistant

7- امکان تعریف استاپر شناور (به درصد) برای جلوگیری از ضرر بیش از حد EQUITY نسبت به BALANCE.

با یک مثال ، این قابلیت برای شما شفاف تر خواهدشد. فرض کنید مقدار ریسک اشتباهی را در تنظیمات وارد کرده اید و یا حتی به صورت دستی با حجم بالایی وارد معامله شده اید ، زمانیکه Equity شما بیش از مقدار تعریف شده از Balance باشد، ابزار به صورت اتوماتیک همه ی معاملات فعال را برای حفاظت از سرمایه ی شما می بندد.

8- مشاهده اطلاعات کانترکت ها و اوردرهای فعال بر روی چارت

مشاهده اطلاعات کانترکت ها و اوردرهای فعال بر روی چارت

9- قراردادن  انوع لیمیت اوردرها (Buy Limit ، Sell Limit ، Buy Stop ، Sell Stop ) با استراتژی های تعریف شده توسط تریدر

10- بستن سریع معاملات باز و اردرهای موجود با کلیدهای از پیش تعریف شده ابزار

11- امکان ژورنال نویسی به صورت خودکار در تلگرام

این قابلیت، تمام معاملات یک تریدر را در لحظه ی انجام معامله ثبت می کند و همانند یک ژورنال آنلاین به محض باز شدن هر موقعیت معاملاتی ، عکس نقطه ی ورود در چارت، به وسیله ی اپلیکیشن تلگرام  برای تریدر و یا اشخاص تعریف شده ارسال می گردد. و همچنین بعد از بسته شدن هر کانترکت، مجددا اطلاعات آن معامله در تلگرام جهت بررسی توسط خود تریدر و یا حتی منتور ارسال می گردد.

لازم به ذکر است ابزار ZT Assistant به عنوان یک دستیار هوشمند جهت مدیریت سرمایه و ریسک معاملات می باشد که به صورت انحصاری توسط شرکت معامله گران نوین زند با نام تجاری زندتریدرز در دسترس شما قرار گرفته است و این ابزار به هیچ وجه ابزار سیگنال دهی و یا ربات اتوتریدینگ(Auto Trading) نیست.

در پایان تاکید می کنیم جهت بهره برداری بهینه از این ابزار، ویدیوهای آموزشی مرتبط با این ابزار را که در سایت زندتریدرز بارگذاری شده است، مشاهده کنید.

 

 

 

تیکت پشتیبانی